сделать стартовой добавить в избранное 
Главная   •   Новости компаний и рынка   •   Статистика   •   Полезные статьи   •   Каталог   •   Доска объявлений   •   Форум
Пластиковые окна и двери
 
производители и поставщики 48
поставщики комплектующих 50
поставщики оборудования 9
 
регистрация
 
Комплектующие
 
системы профилей 64
каталоги профилей 23
фурнитура 21
каталоги фурнитуры 15
каталог нормативов 4
 
регистрация
 
Пластикові вікна та дверіСсылки
 
 
Поиск по сайту

"Про Окна"Новости компаний и рынка ПВХ конструкцийВесняний Будівельний Форум 2015
11.03.2015

Весняний Будівельний Форум 2015

Ювілейний 25 виставковий сезон «Галицьких Експозицій»® продовжить Весняний Будівельний Форум 2015, під час якого відбудуться: XXXI міжнародна виставка «БудЕКСПО-весна» та X спеціалізована виставка «Вікна.Двері.Дах», і триватиме Форум з 17 по 20 березня ц.р. в приміщенні Палацу спорту «Україна» (м.Львів,вул.Мельника,18).

Весняний Будівельний Форум – найбільша спеціалізована подія Західного регіону і є відображенням ключових напрямів розвитку передових досягнень вітчизняної і світової будівельної індустрії та енергетичної сфери.

Зниження енерговитрат стало завданням номер один в умовах сучасної кризи. Також, застосування альтернативного теплопостачання та збереження ресурсів безпосередньо пов'язане з сучасними технологіями будівництва і адаптації існуючого житла. Тому, основною темою Весняного Будівельного Форуму є енергоефективне будівництво, разом з циклом заходів «На шляху до енергоефективності». Ініціатором яких виступила Львівська Міська рада. Крім цього, долучилась Львівська Обласна Державна Адміністрація і численні партнери, такі як: Агенція Європейських Інновацій, Асоціація будівельників «Будіндустрія», Асоціація «Енергоефективні міста», UKEEP, iC consulenten Ukraina, ДельтаПроектКонсалтинг, ГО «Екоклуб», Українська молодіжна кліматична асоціація та інші.

Цьогоріч Весняний Будівельний Форум набуває «Зеленого» забарвлення і збирає разом, на одному майданчику, всіх професіоналів у цій сфері, які готові поділитись своїм досвідом та напрюваннями і де будуть обговорюватись наступні важливі питання, зокрема: які вимоги до проектів з енергозбереження від міжнародних цільових програм, як отримати фінансову підтримку на нові проекти з енергозбереження, які матеріали використовувати при будівництві, щоб зменшити тепловитрати, як діє програма кредитування з енергоефективності та утеплення будинків, а також про досвід реалізації енергоефективних заходів в ОСББ, комплексне відновлення дерев'яних вікон, про практичні підходи до використання відновлювальної енергетики, зелене будівництво та багато інших.

Весняний Будівельний Форум налічує понад 80 виробничих та торгових компаній з України і Польщі, які запропонують широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, сучасні технології та обладнання для будівельної промисловості, вікна та двері, покрівельні, гідроізоляційні і теплоізоляційні матеріали, енергозберігаючі технології, актуальні рішення в системах опалення.

Цього року склад учасників поповнився низкою підприємств, які вперше презентуватимуть продукцію на Весняному Будівельному Форумі. Серед них: ТОВ «Будівельна компанія «Сервус» (каркасне будівництво згідно канадської технології), ТОВ «Інтервіжн» (системи вiдеоспостереження та сигналiзацiй), ТОВ «Лео-дизайн» (вишукані дерев'яні вироби), ТОВ «Будівельна зірка» (вентильовані фасади), Компанія «ПРО100 Дім» (ековата), ТОВ «Смарт Маркет» (практичні інноваційні рішення щодо розумного використання води), Завод Павлоградспецмаш (обладнання для будівництва), ТОВ «Євротрейдінг-Україна» (системи поверхневого водовідводу), ТОВ «Глобальні Енергозберігаючі технології» (будівельна ізоляція і обладнання), Компанія АВД Трейд (водостічні системи), ТМ SIMVOLT (маркет вимірювальних приладів).
Чимало ексклюзивних розробок буде запропоновано в сегменті сучасних систем опалення від:

ТОВ «Нібе-Україна», ТОВ «Арієс-Україна», ТМ uMuni, Завод «SWaG-котли», GAVRYLIV & SONS, ТВФ «УНСЕРВ», ПП «Ураган», ТОВ «Фюче Файр, ТОВ «Стала Енергія», «Львівський експериментальний механічний завод», ТМ Liepsnele.
 
Вартує уваги асортиментний ряд матеріалів для оздоблення від українських виробників, зокрема: ТОВ «Кема Україна», ПП «Терміт», Компанії «БАУТЕХ-Україна« і ТМ Gorgona.

Сучасні будівельні матеріали представлять: ПП «Леман» представник польського концерну
«SOLBET Stalowa Wola», ТОВ «Аерок», ТОВ «МП-Груп 2000», ПП «Утеплене облицювання».
Широкий асортимент покрівельних матеріалів запропонують постійні учасники Форуму: ТОВ

«Тектум Фірмум«, Фірма «Оксамит-Захід, ПП «Євробуд», Компанія «Діана-Київ», Компанія WA-BIS.

Комплексний підхід в облаштуванні здорового комфортного мікроклімату запропонує Компанія «Прана». А ТОВ «Служба порятунку бетону Плюс» представить сучасні системи гідроізоляції.

Широкий вибір огорож в рамках Форуму представлять: ТОВ «Профнастил», ПП «Техно Сімс», Завод ім. Фрунзе. Також будуть представлені системи опалубки та фасадні риштувань від ВП «ЕНЕЙ»
і ТОВ «Авантаж-комплект».

Експозицію Весняного Будівельного Форуму доповнять українські виробники дверей та вікон, зокрема: ТОВ «Корона Лева», ТМ «Rembrant», Компанія FAKRO, ТМ «Болена», REHAU, Завод «ТМ ВікноПлюс», Столярна майстерня PLATZER. Елегантний та практичний спосіб оздоблення вікон, що створює приміщенню неповторний вигляд представить Компанія Pliselux.

Весняний Будівельний Форум вразить не лише експозицією, але й насиченою діловою програмою супутніх заходів, актуальними презентаціями і цікавими майстер-класами

Надіємось, що активна участь у роботі Форуму дозволить запровадження енергозберігаючих технологій в інфраструктуру міста та області і принесе користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної будівельної галузі.


Автор: Администрация каталога Про Окна www.prookna.ua
По материалам http://galexpo.com.ua/ru/exhibition-2015/214.html

Предыдущие материалы:

 Использование
 профильных систем 
 
 Rehau 24.1%
 Salamander 17.2%
 KBE 10.3%
 ALMPlast 6.9%
 Kommerling 6.9%
 NOTA 6.9%
 WDS 6.9%
.....
 
подробнее
 
 Использование
 фурнитуры 
 
 MACO 39.1%
 WINKHAUS 21.7%
 Siegenia 13.0%
 ROTO 8.7%
 Axor 4.3%
 ROMB 4.3%
 VHS 4.3%
 VORNE 4.3%
 
подробнее
 
Новые участники каталога
 
Evrovid Одесса, ООО
Оскар, ЧП
ОКНА ВСЕМ
ООО Алюмакс-Профи
ДИЗАЙН ПЛАСТ ТМ, СПД
Ваш Прораб
Бусел ТМ, Гласс ЛТД
Мархан, ПК ООО
AtlantPlus
Салон ВIКНА Валерия
 
Доп. иформация
 
Полный список участников
 
 
CopyRight © Про Окна