сделать стартовой добавить в избранное 
Главная   •   Новости компаний и рынка   •   Статистика   •   Полезные статьи   •   Каталог   •   Доска объявлений   •   Форум
Пластиковые окна и двери
 
производители и поставщики 49
поставщики комплектующих 52
поставщики оборудования 9
 
регистрация
 
Комплектующие
 
системы профилей 64
каталоги профилей 23
фурнитура 21
каталоги фурнитуры 15
каталог нормативов 4
 
регистрация
 
Пластикові вікна та дверіСсылки
 
 
Поиск по сайту

"Про Окна"Новости компаний и рынка ПВХ конструкцийГАЛ-ЕКСПО запрошує…
29.11.2013

ГАЛ-ЕКСПО запрошує…

З 18-21 березня 2014 р. у м. Львові відбудеться IX Спеціалізована виставка «ВІКНА. ДВЕРІ. ДАХ» в рамках Весняного будівельного форуму. Це найбільший спеціалізований проект  щодо представлення віконно-дверної продукції у Західному регіоні, який відбувається за підтримки офіційного партнера компанії REHAU – незмінного лідера віконної індустрії.  

Спеціалізована виставка „Вікна. Двері. Дах” 2013 вже вкотре демонструвала актуальність та необхідність комплексних рішень для віконно-дверної та покрівельної галузі. У виставці взяли участь понад 110 виробничих та торгових  фірм з України, Польщі та Росії, які запропонували широкий асортимент дерев’яної та металопластикової віконно-дверної продукції, обладнання та комплектуючих для виробництва вікон та дверей, обладнання для обробки деревини і скла, значний спектр покрівельних матеріалів  та багато іншого. Відвідали захід більш ніж 4000 фахівців галузі, з яких 32,91 % власники/керівники підприємств, 36,73 - спеціалісти галузі, 16% керівники підрозділів та 13 % - кінцеві  споживачі.

Варто відзначити, що більшість експонентів вирішили взяти участь у виставці, щоб активізувати співпрацю, ділові взаємини та, можливо, налагодити нові контакти. Ми, як організатори, раді,  зацікавленості виставкою постійних експонентів, і ми цінуємо їхню вірність. Такі як: ТОВ «Рехау», ТОВ «Факро-Львів», ТОВ «Реноме-партнер», ТОВ «Фабрика Гранд» та ін. Більше того, нам приємно бачити також компанії, які вирішили взяти участь у виставці вперше. Ними є: Фабрика дверей «Морозов», ТОВ «М-БУД», ПП Дутчак, ПП Врублевський.

Виставка „Вікна. Двері. Дах” - ефективний засіб маркетингових комунікацій, який сприяє посиленню рівня довіри, розширення бази знань і досвіду цільової аудиторії відвідувачів й збільшенню обсягів ефективного збуту власних товарів.

Участь в даному заході стане  чудовою  нагодою для промоції Вашої Компанії на українському ринку віконно-дверної продукції.  

З повагою,

Колектив виставки «ВІКНА. ДВЕРІ. ДАХ»

www.galexpo.com.ua

 

 


Автор: Администрация каталога Про Окна www.prookna.ua
По материалам www.galexpo.com.ua

Предыдущие материалы:

 Использование
 профильных систем 
 
 Rehau 24.1%
 Salamander 17.2%
 KBE 10.3%
 ALMPlast 6.9%
 Kommerling 6.9%
 NOTA 6.9%
 WDS 6.9%
.....
 
подробнее
 
 Использование
 фурнитуры 
 
 MACO 39.1%
 WINKHAUS 21.7%
 Siegenia 13.0%
 ROTO 8.7%
 Axor 4.3%
 ROMB 4.3%
 VHS 4.3%
 VORNE 4.3%
 
подробнее
 
Новые участники каталога
 
ТОВ «Медіа-Пласт Україна»
Evrovid Одесса, ООО
Оскар, ЧП
ОКНА ВСЕМ
ООО Алюмакс-Профи
ДИЗАЙН ПЛАСТ ТМ, СПД
Ваш Прораб
Бусел ТМ, Гласс ЛТД
Мархан, ПК ООО
AtlantPlus
 
Доп. иформация
 
Полный список участников
 
 
CopyRight © Про Окна