сделать стартовой добавить в избранное 
Главная   •   Новости компаний и рынка   •   Статистика   •   Полезные статьи   •   Каталог   •   Доска объявлений   •   Форум
Пластиковые окна и двери
 
производители и поставщики 42
поставщики комплектующих 39
поставщики оборудования 6
 
регистрация
 
Комплектующие
 
системы профилей 64
каталоги профилей 23
фурнитура 21
каталоги фурнитуры 15
каталог нормативов 4
 
регистрация
 
Пластикові вікна та дверіСсылки
 
 
Поиск по сайту

"Про Окна"Новости компаний и рынка ПВХ конструкцийГАЛ-ЕКСПО запрошує…
29.11.2013

ГАЛ-ЕКСПО запрошує…

З 18-21 березня 2014 р. у м. Львові відбудеться IX Спеціалізована виставка «ВІКНА. ДВЕРІ. ДАХ» в рамках Весняного будівельного форуму. Це найбільший спеціалізований проект  щодо представлення віконно-дверної продукції у Західному регіоні, який відбувається за підтримки офіційного партнера компанії REHAU – незмінного лідера віконної індустрії.  

Спеціалізована виставка „Вікна. Двері. Дах” 2013 вже вкотре демонструвала актуальність та необхідність комплексних рішень для віконно-дверної та покрівельної галузі. У виставці взяли участь понад 110 виробничих та торгових  фірм з України, Польщі та Росії, які запропонували широкий асортимент дерев’яної та металопластикової віконно-дверної продукції, обладнання та комплектуючих для виробництва вікон та дверей, обладнання для обробки деревини і скла, значний спектр покрівельних матеріалів  та багато іншого. Відвідали захід більш ніж 4000 фахівців галузі, з яких 32,91 % власники/керівники підприємств, 36,73 - спеціалісти галузі, 16% керівники підрозділів та 13 % - кінцеві  споживачі.

Варто відзначити, що більшість експонентів вирішили взяти участь у виставці, щоб активізувати співпрацю, ділові взаємини та, можливо, налагодити нові контакти. Ми, як організатори, раді,  зацікавленості виставкою постійних експонентів, і ми цінуємо їхню вірність. Такі як: ТОВ «Рехау», ТОВ «Факро-Львів», ТОВ «Реноме-партнер», ТОВ «Фабрика Гранд» та ін. Більше того, нам приємно бачити також компанії, які вирішили взяти участь у виставці вперше. Ними є: Фабрика дверей «Морозов», ТОВ «М-БУД», ПП Дутчак, ПП Врублевський.

Виставка „Вікна. Двері. Дах” - ефективний засіб маркетингових комунікацій, який сприяє посиленню рівня довіри, розширення бази знань і досвіду цільової аудиторії відвідувачів й збільшенню обсягів ефективного збуту власних товарів.

Участь в даному заході стане  чудовою  нагодою для промоції Вашої Компанії на українському ринку віконно-дверної продукції.  

З повагою,

Колектив виставки «ВІКНА. ДВЕРІ. ДАХ»

www.galexpo.com.ua

 

 


Автор: Администрация каталога Про Окна www.prookna.ua
По материалам www.galexpo.com.ua

Предыдущие материалы:

 Использование
 профильных систем 
 
 Salamander 20.8%
 Rehau 16.7%
 KBE 12.5%
 ALMPlast 8.3%
 NOTA 8.3%
 WDS 8.3%
.....
 
подробнее
 
 Использование
 фурнитуры 
 
 MACO 50.0%
 Siegenia 16.7%
 WINKHAUS 16.7%
 Axor 5.6%
 ROTO 5.6%
 VORNE 5.6%
 
подробнее
 
Новые участники каталога
 
TM EuroWikna
Evrovid Одесса, ООО
ОКНА ВСЕМ
ДИЗАЙН ПЛАСТ ТМ, СПД
Ваш Прораб
Бусел ТМ, Гласс ЛТД
AtlantPlus
Салон ВIКНА Валерия
Свитеп
Престиж инвест
 
Доп. иформация
 
Полный список участников
 
 
CopyRight © Про Окна