сделать стартовой добавить в избранное 
Главная   •   Новости компаний и рынка   •   Статистика   •   Полезные статьи   •   Каталог   •   Доска объявлений   •   Форум
Пластиковые окна и двери
 
производители и поставщики 97
поставщики комплектующих 97
поставщики оборудования 13
 
регистрация
 
Комплектующие
 
системы профилей 64
каталоги профилей 23
фурнитура 21
каталоги фурнитуры 15
каталог нормативов 4
 
регистрация
 
Пластикові вікна та двері


 
Поиск по сайту

"Про Окна"Новости компаний и рынка ПВХ конструкцийЗаповнення дверні - нова течія в металопластковій моді
08.02.2008

Заповнення дверні - нова течія в металопластковій моді

Медиа-Пласт Украина,ООО

    Металопластикові вікна та двері відомі всім і з самих найкращих сторін. Що може бути краще за металопластикове вікно, здається що нічого кращого вже й придумати годі, кількаразова система ущільнювання, багатокамерні профілі, сучасні склопакети з шумотеплоізолюючим наповнювачем, найсучасніша фурнітура, що дозволяє відкривати та фіксувати вікно у кілька положень. Та все ж таки основною складовою металопластикових дверей чи вікон є профіль ПВХ, полівінілхлорид, який одержують з натуральної сировини, відноситься до групи термопластів. Чистий ПВХ складається на 43% з етилену (продукту нафтохімії) і на 57% зі зв'язаного хлору, що отримується з кухонної солі. ПВХ виділяється у вигляді порошку, а для виробництва листів ПВХ , дверних профілів, так само як і віконних, до нього додають стабілізатори, модифікатори пігменти та допоміжні додатки.

    Полівінілхлорид володіє великою кількістю переваг, які дозволяють успішно використовувати його для виготовлення дверних та віконних конструкцій. Перевагами ПВХ є те що він є важкозаймистим та самозгасаючим матеріалом, стійким до впливу лугів, кислот, вапна та інших зазіхань природи, може використовуватися багаторазово, без будь-якої втрати якісних характеристик.

    Але останнім часом під впливом кількісного домінування металопластикових вікон та особливо дверей на ринку Європи в моду входить новий вид заповнень для металопластикових дверей, на зміну склопакетам, чи навіть склопакетам зі шпросами (блискучі рамки всередині склопакету) приходять сучасні, високотехнологічні заповнення дверні, що вирізняються:

  1. Відмінними термоізоляційними властивостями, коефіцієнт проникнення тепла К=1,108 завдяки застосуванню пінополіуретану екструдованого (товщина якого у заповненні складає 20мм, при цьому замінює за теплоізоляційними властивостями 60 сантиметрів цегляної стіни).
  2. Особливою стійкістю до атмосферних впливів (сонце, дощ, мороз), структура і колір поверхні залишаються без змін, що подовжує термін експлуатації.
  3. Стійкістю до ультрафіолетового проміннялегкістю (15 кг), що подовжує термін експлуатації металопластикових дверей.
  4. Простотою у догляді за ними.

    Виготовляються заповнення дверні з добре знайомих твердих полівінілхлоридних листів, пінополіуретану екструдованого, всередину такого заповнення монтується склопакет виготовлений з візерункового скла, чи із застосуванням вітражу. Для забезпечення вхідних дверей підвищеною протизламною безпекою можливе виготовлення заповнень з внутрішнім металічним прошарком.

    Широкий спектр моделей, дозволяє задовільнити найвибагливіших, кожна з моделей відповідає різним стилям і доповнить будь-який довершений дизайн.

    Все це донедавна було малодоступним для пересічного українця: досить високі ціни, подовжений термін постачання, не завжди відмінна якість, всі ці перепони призводили до спрощення металопластикових дверей в результаті чого стрждали, як вигляд дверей так і їхні власники через недовершеність дизайну, недосконалу шумо- термоізоляцію. Тепер на ринку України є надійний партнер що виготовляє заповнення дверні за найсучаснішою технологією.


    ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ТОВ "МЕДІА-ПЛАСТ УКРАЇНА" створено два роки тому, але завдяки власній технології виготовлення заповнень дверних, відмінній якості та низьким цінам зарекомендувало себе на ринку з кращої сторони: постійно розширюється спекр моделей, впроваджуються технологічні новинки, невідомі до цього на ринку, зростає зацікавленість іноземних партнерів.

    Рекордні терміни виготовлення (5 робочих днів), надзвичайно приваблива ціна, доставка в будь-який регіон України та упакування проводиться коштами виробника.

    Довершений дизайн, точність форм, висока якість продукції від Медіа-Пласт Україна відповідає найновішим вимогам європейських стандартів, а саме головне споживачів та доповнить кожну оселю затишком та зручністю.

Смотрите также:
Медиа-Пласт Украина,ООО
ТОВ "МЕДІА-ПЛАСТ УКРАЇНА"
вул Першотравнева, 28а
смт. Лужани
Чернівецької області
59342
т/ф (03736) 44-400; 44-390
E-mail: mediaplast@cv.ukrtel.net
www.mediaplast.com.ua


www.prookna.ua

Предыдущие материалы:

 Использование
 профильных систем 
 
 Rehau 22.8%
 KBE 15.8%
 Salamander 12.3%
 Veka 7.0%
 WDS 7.0%
.....
 
подробнее
 
 Использование
 фурнитуры 
 
 MACO 28.9%
 Siegenia 20.0%
 WINKHAUS 15.6%
 GU 8.9%
 Axor 6.7%
 ROTO 6.7%
 VORNE 6.7%
.....
 
подробнее
 
Новые участники каталога
 
Оскар, ЧП
ОКНА ВСЕМ
ООО Алюмакс-Профи
Комфорт Хата
ЧП УЮТНЫЙ ДОМ
MGM-Украина
ДИЗАЙН ПЛАСТ, ЧП
Окна Киев
Ваш Прораб
ТОВ 'ВікнаСвіт Лубни'
 
Доп. иформация
 
Полный список участников
 
 
CopyRight © Про Окна