сделать стартовой добавить в избранное 
Главная   •   Новости компаний и рынка   •   Статистика   •   Полезные статьи   •   Каталог   •   Доска объявлений   •   Форум
Пластиковые окна и двери
 
производители и поставщики 79
поставщики комплектующих 80
поставщики оборудования 11
 
регистрация
 
Комплектующие
 
системы профилей 64
каталоги профилей 23
фурнитура 21
каталоги фурнитуры 15
каталог нормативов 4
 
регистрация
 
Пластикові вікна та двері

 
Поиск по сайту

"Про Окна"Новости компаний и рынка ПВХ конструкцийОфіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA в Україні
09.09.2008

Офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA в Україні

    5 вересня 2008 року відбулося офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA в смт. Калинівка (30 км від Києва) , Броварського району, Київської області.

    Серед почесних гостей на церемонії відкриття заводу були присутні керівники Київської обласної ради та адміністрації, Броварської районної державної адміністрації та районної ради, працівники посольства Німеччини в Україні, засновник та співвласник концерну VEKA, голова наглядової ради концерну VEKA пан Лауман, голова правління VEKA AG пан Хартлайф, клієнти компанії та інші офіційні особи. В цей день гостей чекало знайомство з технічною та комерційною діяльністю компанії, а також екскурсія територією заводу з демонстрацією виробничих потужностей.

    Масштабне завоювання українського ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ "ВЕКА Україна", генеральним директором якого з моменту заснування є пан Йозеф Лео Бекхофф.

    Вже в вересні 2006 року ТОВ "ВЕКА Україна" відкрило свій офіційний склад та офіс в смт. Калинівці. На початку 2007 року компанія публічно оголосила про свої наміри щодо будівництва виробничого комплексу в Україні. Будівництво заводу було розпочато 1 липня 2007 року після отримання всіх необхідних документів. Зрозуміло, що не обійшлось без труднощів. Основні проблеми виникли на стадії оформлення дозволів на проектування в різних державних органах. Тим не менше, завдяки конструктивному підходу та наполегливості працівників "ВЕКА Україна" та підтримці керівництва Броварського району всі проблеми було успішно вирішено. За рік під Києвом на території в 2,7 га буквально в полі виріс завод, збудований за останнім словом сучасної світової техніки. Загальна площа об’єкту – 8 800 м2 , з них: площа виробничих цехів – 2 700 м2, цех з виготовлення сировини – 1 800 м2, 500 м2 – навчальний центр, склади – 3 000 м2, інженерний корпус – 800 м2. Площа офісних приміщень складає 1 500 м2

    Інвестиції у розвиток та будівництво заводу "ВЕКА Україна" зі сторони німецького концерну VEKA AG складають понад 15 мільйонів євро.

    Сьогодні завод обладнано п’ятьма лініями для екструзії ПВХ-профілів, загальною потужністю до 9 000 тон продукції на рік. Весь процес виробництва комп’ютеризовано, встановлений супутниковий зв’язок між ТОВ "ВЕКА Україна" та материнським підприємством в Німеччині. Контроль параметрів профілю здійснюється згідно вимог найсуворішого європейського стандарту в області якості – RAL.

    На заводі працює навчальний центр – клієнти компанії можуть пройти курс попереднього навчання по збору вікон з профілів VEKA. Також процес навчання може включати монтаж вікон на спеціальних модельних стінах в віконні пройми типові для українського будівництва.

    Будівництво заводу в Калинівці – це лише початок розвитку VEKA в Україні. Вже сьогодні пан Йозеф Лео Бекхофф, генеральний директор ТОВ "ВЕКА Україна", розповідає про плани, що передбачають розширення виробничого цеху заводу в найближчі два роки.


Автор: www.prookna.ua www.prookna.ua
По материалам veka.ua

Предыдущие материалы:

 Использование
 профильных систем 
 
 Rehau 23.8%
 KBE 14.3%
 Salamander 14.3%
 WDS 9.5%
 ALMPlast 7.1%
.....
 
подробнее
 
 Использование
 фурнитуры 
 
 MACO 34.4%
 Siegenia 18.8%
 WINKHAUS 18.8%
 Axor 9.4%
 ROTO 6.3%
 VORNE 6.3%
.....
 
подробнее
 
Новые участники каталога
 
Металлоконструкции изготовление, проектирование - ООО «ДИП»
АМТЕХ, ООО
ТРИ ОКНА
ОКНОДОМ
ТМ Мир Комфорта
Evrovid Одесса, ООО
КОМФОРТ-LINE plus, ООО
УкрВікнаБуд
Оскар, ЧП
ОКНА ВСЕМ
 
Доп. иформация
 
Полный список участников
 
 
CopyRight © Про Окна